Чи помічали неприємний запах з рота у деяких людей? З такою людиною не хочеться довго спілкуватися навіть якщо вона геніальний співрозмовник. Саме такі прості причини можуть, як не дивно, стати факторами розвитку глибоких психоемоційних травм. Якщо у Вас погано пахне з рота, то причина цього може бути багато: від куріння та вживання продуктів з різким запахом до серйозних захворювань травної системи. Але найчастіше причина неприємного запаху в роті – це стоматологічні патології (хвороби зубів та ротової порожнини).

Щоб переконатися в справжній причині запаху, слід провести не тільки обстеження у стоматолога, бажано пройти діагностику у ЛОР-фахівця. Таким чином, можна буде виключити ймовірність прогресування різних захворювань. Однак починати найкраще з зубів, адже ймовірність виявлення карієсу та супутніх патологій у дорослих та дітей досить висока, а значить робота з ними швидше за все вирішить проблему із запахом.

У жодному разі не рекомендується ігнорувати ситуацію та уникати візиту до лікаря. Заїдання запаху жуйкою або льодяниками — це не рішення, а лише спосіб потягнути час. Але цей спосіб дуже небезпечний, адже можна дочекатися небезпечних загострень.

У чому причина неприємного запаху з рота?

Як було зазначено раніше — стоматологічні проблеми є найпоширенішою причиною неприємного запаху (стоматологи називають цифри від 80 до 90% від усіх випадків звернення пацієнтів). Однак є ще ряд факторів, які можуть впливати на свіжість дихання:

Зверніть увагу, якщо у вас є проблема зі свіжістю дихання, то на це може бути кілька причин.

Що робити, якщо тхне з рота?

Перша рекомендація – звернутися до стоматолога. За статистикою це найдієвіший спосіб вирішити цю проблему. І якщо лікування зубів не дасть результат — потрібно пройти діагностичне обстеження в інших лікарів. Найголовніше — не затягувати з початком дій, адже будь-яке із захворювань, що викликає несвіже дихання, — потенційно небезпечне для повноцінного життя та здоров’я!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.