Термін художня реставрація зубів включає широкий спектр стоматологічних процедур, які спрямовані на відновлення зовнішнього вигляду та здоров’я зубів. Досягається цей результат за рахунок нанесення на зубні одиниці спеціальних матеріалів, які практично ідентичні за своїми властивостями та кольором натуральної зубної емалі. Також зуби піддаються обробці, і з них при необхідності знімають все зайве. Таким чином вдається позбавитися мікротріщин, сколів, щербинок (відстань між передніми різцями). Можна практично повністю скоригувати форму зуба, якщо вона виглядає естетично не привабливо.

Зазвичай художня реставрація проводиться на передніх зубах, що утворюють область посмішки. Рідше — на жувальних одиницях, прихованих у ротовій порожнині. Один з найпоширеніших типів художньої реставрації — це прямий метод, в ході якого композитними матеріалами нарощується необхідна ділянка і після цього обробляється для надання посмішці людини привабливого зовнішнього вигляду. Непряма реставрація включає протезування за допомогою вкладок, вініринг, встановлення коронок та аналогічні процедури. Але сьогодні ми докладніше розповімо саме про художню (косметичну) реставрацію і про те, які завдання вона вирішує.

Художня реставрація зубів — що це навіщо потрібна?

Художня реставрація відноситься до прямого методу відновлення зубів, тобто всі дії виконуються із застосуванням спеціальних композитних матеріалів, які максимально наближені за своїми властивостями до зубної емалі. Іншими словами, з цих складів стоматолог зможе сформувати нову усмішку, наклавши композити прямо на проблемні місця. 

Це чудова альтернатива непрямій реставрації з використанням вінірів, з наступних причин:

В яких випадках варто зробити художнє відновлення зубів:

За всіх переваг художньої реставрації вона має один великий недолік. Це є вимога до кваліфікації стоматолога. У такій процедурі величезне значення має досвід спеціаліста, адже від його рук на 99% залежить підсумковий результат. Тому рекомендуємо звертатися до стоматологічної клініки Viktoria Dental з відмінною якістю, гарною репутацією та перевіреними позитивними відгуками. А ще у нас дуже доступні ціни!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.